Modne bukiety na indywidualne zamówienie

Od wielu lat z pasją podchodzimy do tworzenia bukietów na specjalne zamówienie. Ciągle śledzimy trendy na rynku florystycznym, aby dostarczyć produkt finalny najwyższej jakości. Oferujemy eleganckie flower boxy, mixy kwiatowe i bukiety na specjalne okazje.

Kwiaciarnia Zakątek

To firma rodzinna. Znajdujemy się na Warszawskim Mokotowie, niezmiennie od lat w tej samej lokalizacji. Ten niepozorny budynek już dawno wpisał się w klimat i estetykę dzielnicy Sielce. Zapraszamy serdecznie!

Flower Boxy

Od kilku sezonów w naszej kwiaciarni królują Flower Boxy. Potocznie nazywane kwiatami w pudełkach. Przepięknie zaaranżowane, aby cieszyć oko i każdą obdarowaną osobę. 

Z miłości do ślubnych klimatów

Cieszymy się za każdym razem, gdy wybieracie naszą kwiaciarnię do przygotowania bukietu ślubnego, oprawy florystycznej kościoła i sali weselnej. Czujemy się wyjątkowo, że możemy towarzyszyć Wam w tym uroczystym i szczególnym dniu.

Jakość

Przede wszystkim stawiamy na jakość i świeżość. Wybieramy najlepsze gatunki kwiatów. Nie idziemy na skróty, dbamy o każdy element ślubnej dekoracji.

Styl

Podpowiemy Wam co jest na czasie, jakie są obecnie trendy ślubne i jak możemy to połączyć z Waszą wizją ślubnej aranżacji.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 10 – 18.
Z przyjemnością porozmawiamy na temat kwiatów, doradzimy i pomożemy w wyborze.
Napisz do nas na adres: kwiaciarniazakatek@gmail.com lub skontaktuj się tel. 601 638 556.